Zbiórka zweryfikowana
Zbiórka publiczna
Zostań patronem Kołłątaja - wspieraj młodzież XXI LO
X
xxi liceum ogólnokształcące im. hugona kołłątaja w warszawie
Zdjęcie zbiórki
1035,00 zł z 19 999,00 zł
5%
Bezterminowa
data zakończenia zbiórki
20
liczba wspierających
Dariusz Cwajda
Dariusz Cwajda
twórca zbiórki
Opis zbiórki

„Dwa tylko były przedmioty, które zajęły całe moje życie: poprawa wychowania publicznego i poprawa rządu mojego narodu….” - takim przesłaniem naszego patrona Hugo Kołłątaja warto chyba rozpocząć opowieść o warszawskim liceum - jakiego mury od 1921 roku kształcą najświatlejszą młodzież, która jak nigdy potrzebuje dziś Waszego wsparcia w zakresie wspomagania procesu edukacyjnego i podniesienia komfortu nauki w szkole. 

Dlatego Rada Rodziców XXI LO - rozpoczyna dziś projekt internetowego pozyskiwania funduszy na swoją statutową dzialalność, która w całości przeznaczona jest na wspomaganie programów rozwojowych dla naszej młodzieży, dofinansowania nagród i stypendiów dla uczniów z ograniczonymi możliwościami finansowymi, imprez szkolnych, wycieczek, pomocy naukowych i wspieranie komfortu nauki. 

Z pieniędzy zebranych przez Radę Rodziców w sfinansowano m.in:

kraniki - poidełka dla uczniów w szkole, wyposażenie łazienek, pomagano w zakupie urządzeń rekreacyjnych (piłkarzyki, gry planszowe), założono klimatyzacje w snach na poddaszu - gdzie temperatura doskwierała uczniom, oraz dofinansowano kilkadziesiąt wycieczek, zapomóg, imprez szkolnych - które odbyły się dzięki Waszym wpłatom.

Dziś zbieramy pieniądze na KILKA DUŻYCH projektów m.in. tych które maja poprawić jakość nauki, dobrostan uczniów i zdrowie młodzieży w liceum. 

- Prawdziwa STERFA AKTYWNEGO ODPOCZYNKU - z działającymi atrakcjami dla młodzieży (powietrzny hokej, stoły do tenisa stołowego, itp) 
- Ekologiczny projekt wynajmu automatów do zakupu zdrowych przekąsek i bezcukrowych napojów dla młodzieży.
- Młodzież marzy o mobilnej stacji ładowania dla smartfonów - która może dać szansę na doładowanie swojego telefonu przed powrotem do domu (wzrost bezpieczeństwa ucznia)
- Rozwój tzw. kompetencji miękkich uczniów- poprzez spotkania i programy rozwojowe dla zainteresowanych. 
- Organizacja konkursów lub rywalizacji uczniów w zakresie np. turnieju szachowego, zajęć sportowych, pozaszkolnych zajęć hobbistycznych
- Dofinansowanie do wycieczek klasowych 

Każdy z tych przejawów działaności Rady Rodziców XXI LO  oparty jest na najważniejszej przesłance, która pozwala na jego realizacje. Waszemu zaangażowaniu, sercu, pomocy finansowej i wpłatam. Każdy, nawet najmniejszy datek przybliża także Twoje dziecko do realizacji tych planów.

Stad pomysł, aby uruchomić program, który pozwoli osobom o ograniczonych możliwościach finansowych także wspomagać naszą młodzież. Wystarczy, że zostaniesz patronem i przeznaczysz 5 lub 10 zł miesięcznie na nasz wspólny projekt.

Teraz dzieki temu serwisowi odbywa się to automatycznie - poświęcisz na to 30 sekund swojego życia. 

Dziękujemy w imieniu młodzieży XXI LO w Warszawie!

Wpłacający/a (20)
Wpłata anonimowa
Wpłata anonimowa
20,00 zł
7 miesięcy temu
Katarzyna Walczak
Katarzyna Walczak
100,00 zł
7 miesięcy temu
Arkadiusz Wodarczyk
Arkadiusz Wodarczyk
50,00 zł
7 miesięcy temu
Mateo Treo
Mateo Treo
100,00 zł
7 miesięcy temu
Monika Fostiak
Monika Fostiak
100,00 zł
7 miesięcy temu
Załóż zbiórkę i zacznij pozyskiwać fundusze
Najlepszy sposób na pozyskiwanie funduszy na projekty szkolne!
Dodaj zbiórkę