Zbiórka zweryfikowana
Zbiórka publiczna
Zostań patronem Kołłątaja - wspieraj młodzież XXI LO
X
xxi liceum ogólnokształcące im. hugona kołłątaja w warszawie
Zdjęcie zbiórki
1035,00 zł z 19 999,00 zł
5%
Bezterminowa
data zakończenia zbiórki
20
liczba wspierających
Dariusz Cwajda
Dariusz Cwajda
twórca zbiórki
Opis zbiórki

„Dwa tylko były przedmioty, które zajęły całe moje życie: poprawa wychowania publicznego i poprawa rządu mojego narodu….” - takim przesłaniem naszego patrona Hugo Kołłątaja warto chyba rozpocząć opowieść o warszawskim liceum - jakiego mury od 1921 roku kształcą najświatlejszą młodzież, która jak nigdy potrzebuje dziś Waszego wsparcia w zakresie wspomagania procesu edukacyjnego i podniesienia komfortu nauki w szkole. 

Dlatego Rada Rodziców XXI LO - rozpoczyna dziś projekt internetowego pozyskiwania funduszy na swoją statutową dzialalność, która w całości przeznaczona jest na wspomaganie programów rozwojowych dla naszej młodzieży, dofinansowania nagród i stypendiów dla uczniów z ograniczonymi możliwościami finansowymi, imprez szkolnych, wycieczek, pomocy naukowych i wspieranie komfortu nauki. 

Z pieniędzy zebranych przez Radę Rodziców w sfinansowano m.in:

kraniki - poidełka dla uczniów w szkole, wyposażenie łazienek, pomagano w zakupie urządzeń rekreacyjnych (piłkarzyki, gry planszowe), założono klimatyzacje w snach na poddaszu - gdzie temperatura doskwierała uczniom, oraz dofinansowano kilkadziesiąt wycieczek, zapomóg, imprez szkolnych - które odbyły się dzięki Waszym wpłatom.

Dziś zbieramy pieniądze na KILKA DUŻYCH projektów m.in. tych które maja poprawić jakość nauki, dobrostan uczniów i zdrowie młodzieży w liceum. 

- Prawdziwa STERFA AKTYWNEGO ODPOCZYNKU - z działającymi atrakcjami dla młodzieży (powietrzny hokej, stoły do tenisa stołowego, itp) 
- Ekologiczny projekt wynajmu automatów do zakupu zdrowych przekąsek i bezcukrowych napojów dla młodzieży.
- Młodzież marzy o mobilnej stacji ładowania dla smartfonów - która może dać szansę na doładowanie swojego telefonu przed powrotem do domu (wzrost bezpieczeństwa ucznia)
- Rozwój tzw. kompetencji miękkich uczniów- poprzez spotkania i programy rozwojowe dla zainteresowanych. 
- Organizacja konkursów lub rywalizacji uczniów w zakresie np. turnieju szachowego, zajęć sportowych, pozaszkolnych zajęć hobbistycznych
- Dofinansowanie do wycieczek klasowych 

Każdy z tych przejawów działaności Rady Rodziców XXI LO  oparty jest na najważniejszej przesłance, która pozwala na jego realizacje. Waszemu zaangażowaniu, sercu, pomocy finansowej i wpłatam. Każdy, nawet najmniejszy datek przybliża także Twoje dziecko do realizacji tych planów.

Stad pomysł, aby uruchomić program, który pozwoli osobom o ograniczonych możliwościach finansowych także wspomagać naszą młodzież. Wystarczy, że zostaniesz patronem i przeznaczysz 5 lub 10 zł miesięcznie na nasz wspólny projekt.

Teraz dzieki temu serwisowi odbywa się to automatycznie - poświęcisz na to 30 sekund swojego życia. 

Dziękujemy w imieniu młodzieży XXI LO w Warszawie!

Wpłacający/a (20)
Wpłata anonimowa
Wpłata anonimowa
20,00 zł
rok temu
Katarzyna Walczak
Katarzyna Walczak
100,00 zł
rok temu
Arkadiusz Wodarczyk
Arkadiusz Wodarczyk
50,00 zł
rok temu
Mateo Treo
Mateo Treo
100,00 zł
rok temu
Monika Fostiak
Monika Fostiak
100,00 zł
rok temu
Załóż zbiórkę i zacznij pozyskiwać fundusze
Najlepszy sposób na pozyskiwanie funduszy na projekty szkolne!
Dodaj zbiórkę